Кварцова лампа "Кварц-125-1"

Кварцова лампа "Кварц-125-1" від компанії Медтехніка ZENET - Товари для здоров'я, затишку та комфорта - фото 1
1 550 ₴
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Дніпро
Безкоштовно
 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата частинами
 Миттєва розстрочка

Опис

Фототерапія — це використання неіонізувального електромагнітного випромінювання для лікування шкірних захворювань. Для БУФ-фототерапії підходить середня частина ультрафіолетового спектра з довжиною хвилі 280-315 нм. Хоча Греція вперше прибігли до сонячного світла як лікувальний засіб ще 3 тис. років тому, сучасна фототерапія бере початок в 1923 р., коли для лікування псоріазу стали застосовувати ртутно-кварцові лампи.

Ультрафіолетове випромінювання — несе найвищу енергію. За своєю хімічною активністю воно набагато перевершує всі інші ділянки світлового спектра. Водночас ультрафіолетові промені мають найменшу глибину проникнення в тканини — лише до 1 мм. Тому їхній прямий вплив обмежений поверхневими шарами опромінюваних зон шкіри та слизових оболонок. Найчутливіша до ультрафіолетових променів (фоточутливість) шкіра поверхні тулуба, найменша — шкіра кінцівок. Так, фоточутливість шкіри тила пензлів і стоп учетверо нижча, ніж шкіри живота та поперекової зони. Шкіра долонь і підошва найменш чутлива. Чутливість до ультрафіолетових променів підвищена в дітей, особливо в ранньому віці.
Ультрафіолетове опромінення підвищує активність захисних механізмів, надає десенсибілізувальну дію, нормалізує процеси згортання крові, покращує показники ліпідного (жирового) обміну. Під впливом ультрафіолетових променів поліпшуються функції зовнішнього дихання, збільшується активність кори надниркових залоз, посилюється постачання міокарда киснем, підвищується його скоротлива здатність.
 Застосування ультрафіолетових променів з лікувальною метою за добре підібраної індивідуальної дози та чіткому контролі дає високий терапевтичний ефект у разі багатьох захворювань. Він складається з з знеболювального, протизапального, десенсибілізувального, імуностимулювального, загальнозміцнювального впливу. Їх використання сприяє епітелізації ранової поверхні, а також регенерації нервової та кісткової тканини.
Показовими до використання ультрафіолетового випромінювання слугують гострі та хронічні захворювання суглобів, органів дихання, жіночих статевих органів, шкіри, периферичної нервової системи, рани (місцеве опромінення), а також компенсація ультрафіолетовий недостатньості для підвищення опірності організму різним інфекціям, загартовування, профілактики рахіту, у разі туберкульозного ураження кісток.
Протипоказання — пухлини, гострі запальні процеси та хронічні запальні процеси в стадії загострення, кровотечі, гіпертонічна хвороба III стадії, недостатність кровообігу II-III стадії, активні форми туберкульозу та ін.Механізм дії:
      1. нервово-рефлекторний: променева енергія як подразник діє через шкіру з її потужним рецепторним апаратом на центральну нервову систему, а через неї на всі органи та тканини організму людини;
      2. частина поглинаної променістої енергії перетворюється на теплоту, під її вплив у тканинах відбувається прискорення фізико-хімічних процесів, що позначається на підвищенні тканинного та загального обміну;
      3. фотоелектричний ефект — відлущені при цьому електрони, що з'явилися позитивно заряджені іони, тягнуть за собою зміни "іонної кон'юнктури" в клітинах і тканинах, а отже, і зміну електричних властивостей колоїдів; внаслідок цього збільшується проникність клітинних мембран і збільшується обмін між клітинкою й довкіллям;
      4. виникнення вторинного електромагнітного випромінювання в тканинах;
      5. бактерицидна дія світла, що залежить від спектрального складу, інтенсивності випромінювання; бактерицидна дія складається з безпосередньої дії променистої енергії на бактерій і підвищення реактивності організму (утворення БАВ, підвищення імунологічних властивостей крові);
      6. пряме руйнування токсинів: дифтерійного та стовпчика;
      7. у разі впливу ультрафіолетового випромінювання з'являється пігментація шкіри, що підвищує стійкість шкіри до повторного опромінення;
      8. зміна фізико-хімічних властивостей шкіри (зниження pH завдяки зниженню рівня катіонів і підвищенню рівня аніонів).
Ультрафіолетові промені — єдине джерело вітаміну Д, який відповідає за міцність зубів і кісток і захищає організм від раку. Брак вітаміну Д призводить до рахіту. Ультрафіолетові промені сприятливо впливають на людей зі шкірними захворюваннями, як-от псоріаз, вугри, грибкові ураження шкіри. Геліотерапія рекомендується й у разі захворювань органів дихання — бронхітів, ринітів, аденоїдів. Є дослідження американських вчених про помірне використання УФ-променів для профілактики раку.
Ультрафіолетовий вплив має позитивний психологічний ефект. Наукою доведено, що це результат хімічних процесів, що протікають в організмі. У погану погоду, взимку настає світлове та ультрафіолетове голодування через брак ендорфіну — речовини, що утворюється під впливом світла та сигналізує мозку, що в організмі все гаразд, — так званого «гормона блаженства». Сеанси засмаги сприяють виробленню цього гормону, покращують настрій, підвищують працездатність, знімають депресію.

Характеристики кварцового опромінювача "Кварц-125-1":

  • кварцування приміщення в діапазоні 20 м кв.
  • міцність — 175 ватів.

Ми віддали Вам коротку інформацію про кварцовий опромінювач "Кварц-125-1". 

Купити кварцовий опромінювач "Кварц-125-1" можна оформивши замовлення, через форму замовлення або зателефонувавши нам телефонами:

  +380 (95) 879-36-38

  +380 (56) 716-00-86

zenetdnepr.com.ua

Характеристики

Код товару
125-1
Країна виробництва
Україна
Потужність лампи
125 Вт
Гарантийный срок
12
Потребляемая мощность
125.0
Рекомендуемая площадь помещения
25.0
Показати всі